Competitie

mei 2018

zaterdag 5 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
10:00MUNSEL 3-AMMERZODEN 36 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
13:00ZALTBOMMEL 3-AMMERZODEN 42 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
14:00AMMERZODEN 1-DE HAMBAKEN 22 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 35+ * Zaterdag (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 4Stand
14:00AMMERZODEN 1-THADIA 24 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
14:00AMMERZODEN 1-DE KLINKAERT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
12:30MAASPOORT 1-AMMERZODEN 23 - 3Kunstgras
vrijdag 11 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 2Stand
18:30LOON OP ZAND 2-AMMERZODEN 22 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00AMMERZODEN 1-SKINLO 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 17Stand
19:00AMMERZODEN 1-RACKETS-BERGHEM 20 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 27Stand
19:00DE MERLETTEN 4-AMMERZODEN 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00AMMERZODEN 1-WOUDRICHEM 14 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 44Stand
19:00DE SCHUTSKAMP 1-AMMERZODEN 13 - 1Kunstgras
zaterdag 12 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
13:00DE MERLETTEN 3-AMMERZODEN 33 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
14:00AMMERZODEN 1-DEN HORST-OOSTEIND 11 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
14:00AMMERZODEN 2-ZALTBOMMEL 14 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
14:00AMMERZODEN 4-DE WITTE SCHARE 82 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
12:30ASMUNT 1-AMMERZODEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 35+ * Zaterdag (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 4Stand
12:30ACHTER DE BOGEN 1-AMMERZODEN 15 - 0Kunstgras
vrijdag 18 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 2Stand
19:00DE HOGE HEIDE 2-AMMERZODEN 20 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 17Stand
18:00RHELICO 2-AMMERZODEN 14 - 0
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00AMMERZODEN 1-TOZ 10 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 27Stand
19:00AMMERZODEN 1-ZALTBOMMEL 60 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00ACHTER DE BOGEN 2-AMMERZODEN 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 44Stand
19:00AMMERZODEN 1-DE HAMBAKEN 60 - 4Kunstgras
dinsdag 22 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 4Stand
09:30AMMERZODEN 1-BERGENSHUIZEN 20 - 3Kunstgras
vrijdag 25 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00THADIA 2-AMMERZODEN 14 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 2Stand
19:00AMMERZODEN 2-DE MOLENWIEK 14 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 17Stand
19:00AMMERZODEN 1-MALISKAMP 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00AMMERZODEN 1-D'OGGELEN 14 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 44Stand
20:30RHELICO 2-AMMERZODEN 14 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 27Stand
19:00DE BEEK 2-AMMERZODEN 14 - 0Kunstgras
zaterdag 26 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
11:30BERGENSHUIZEN 3-AMMERZODEN 13 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
13:00DE YPELAER-H'BEEK 1-AMMERZODEN 25 - 1
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
14:00AMMERZODEN 3-DE WITTE SCHARE 44 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
14:00AMMERZODEN 1-DE HOGE HEIDE 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 35+ * Zaterdag (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 4Stand
14:00AMMERZODEN 1-NULAND 11 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
13:00DE SCHUTSKAMP 5-AMMERZODEN 43 - 3Kunstgras
dinsdag 29 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 4Stand
09:30RICO 1-AMMERZODEN 13 - 1Gravel