Nieuws

Interesse in een cursus AED?

Bij een hartstilstand is het gebruik van een AED tijdens het reanimeren heel belangrijk. Wil jij ook leren hoe zo’n apparaat werkt en hoe je er op cruciale momenten mee om moet gaan? Eén van onze leden, Mariëtte van Dijk, is veiligheidskundige en instructeur bij Five M. Zij heeft aangeboden om tegen een kleine vergoeding een cursus AED te geven. Na het afronden van deze cursus krijg je een certificaat.

TVA neemt de kosten voor haar rekening en biedt haar leden de mogelijkheid om gratis deel te nemen aan de cursus AED. De cursus wordt woensdagavond 24 januari om 20.00u gegeven in ons clubhuis. Heb je interesse hier aan deel te nemen, geef je dan op via info@tvammerzoden.nl.

Alvast bedankt Mariëtte en we hopen op een hoge opkomst!

 

« Terug

» Nieuws archief